Pronájem chaty v lokalitě Brumov-Bylnice - Chata pro 8 osob. Ubytování v chatě - Chata Hájenka , skvělá dovolená s pobytem v místě Brumov-Bylnice.

Pronájem chaty v lokalitě Lopeník - Chata pro 8 osob. Ubytování v chatě - Chata Nad Lopeníkem , skvělá dovolená s pobytem v místě Lopeník.

Pronájem chaty v lokalitě Roudno - Chata pro 8 osob. Ubytování v chatě - Chata Max , skvělá dovolená s pobytem v místě Roudno.

Pronájem chaty v lokalitě Kašava - Chata pro 8 osob. Ubytování v chatě - Chata Chalúpky , skvělá dovolená s pobytem v místě Kašava.

Pronájem chaty v lokalitě Donovaly - Chata pro 8 osob. Ubytování v chatě - Chata Bully , skvělá dovolená s pobytem v místě Donovaly.

Pronájem chaty v lokalitě Poráč - Chata pro 8 osob. Ubytování v chatě - Chata , skvělá dovolená s pobytem v místě Poráč.

Pronájem chaty v lokalitě Demänovská Dolina - Chata pro 8 osob. Ubytování v chatě - Chata Zbojnická Drevenica , skvělá dovolená s pobytem v místě Demänovská Dolina.

Pronájem chaty v lokalitě Poráč - Chata pro 8 osob. Ubytování v chatě - Chata SK0275 , skvělá dovolená s pobytem v místě Poráč.