Beskydy a Valašsko

Zobrazuji 1–24 z 37 chat

Pronajměte si v Beskydech nebo na Valašsku svojí chatu nebo chalupu na dovolenou. Krásné pobyty s rodinou nebo přáteli naleznete v přehledu chat a chalup,k teré si můžete pronajmout a můžete tak vyrazit na turistiku, za výlety.

Rezervace pobytů v chatě nebo chalupě v Beskydech

Využijte svátky nebo prázdniny k pobytům s dětmi v přírodě Valašska Můžete vyrazit do přírody Beskyd a ubytovat se v jedné z chat k pronájmu. Některé chaty a chalupy nabízejí pobyty i pro vaše domácí mazlíčky.

Rezervujte si chalupu na zimní i letní dovolenou nebo přes vánoční svátky či Silvestr. Takový Silvestr na horách v Beskydech má své jedinečné kouzlo. Zvlášt pokud ho strávíte v krásné dřevěné chalupě s přáteli nebo rodinou.

Rezervujte si svůj pobyt v Beskydech co nejdříve, protože v případě pronájmů chalup v Beskydech platí, že kdo dřív rezervuje ten na chalupu jede.

Pronájem chaty v lokalitě Kozlovice - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa U Ivánků č2 - Kozlovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Kozlovice.

Pronájem chaty v lokalitě Velké Karlovice - Vsetín. Ubytování v chatě - Chalupa U Kopeckých - Velké Karlovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Velké Karlovice.

Pronájem chaty v lokalitě Dolní Lomná - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chata Lomná - Dolní Lomná, skvělá dovolená s pobytem v místě Dolní Lomná.

Pronájem chaty v lokalitě Huslenky - Vsetín. Ubytování v chatě - Chalupa Uherská - Huslenky, skvělá dovolená s pobytem v místě Huslenky.

Pronájem chaty v lokalitě Staré Hamry - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry, skvělá dovolená s pobytem v místě Staré Hamry.

Pronájem chaty v lokalitě Horní Bečva - Vsetín. Ubytování v chatě - Chata - Horní Bečva, skvělá dovolená s pobytem v místě Horní Bečva.

Pronájem chaty v lokalitě Hutisko-Solanec - Vsetín. Ubytování v chatě - Chata Dvořiska - Hutisko-Solanec, skvělá dovolená s pobytem v místě Hutisko-Solanec.

Pronájem chaty v lokalitě Velké Karlovice - Vsetín. Ubytování v chatě - Chalupa Na Rozcestí - Velké Karlovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Velké Karlovice.

Pronájem chaty v lokalitě Velké Karlovice - Vsetín. Ubytování v chatě - Chalupa Pluskoveček - Velké Karlovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Velké Karlovice.

Pronájem chaty v lokalitě Velké Karlovice - Vsetín. Ubytování v chatě - Chalupa U Razuly - Velké Karlovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Velké Karlovice.

Pronájem chaty v lokalitě Morávka - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa Morávka 1 - Morávka, skvělá dovolená s pobytem v místě Morávka.

Pronájem chaty v lokalitě Velké Karlovice - Vsetín. Ubytování v chatě - Chalupa Baďurka - Velké Karlovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Velké Karlovice.

Pronájem chaty v lokalitě Vyšní Lhoty - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa Pro Prašivou - Vyšní Lhoty, skvělá dovolená s pobytem v místě Vyšní Lhoty.

Pronájem chaty v lokalitě Lhotka - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chata Za Lhotkou č1 - Lhotka, skvělá dovolená s pobytem v místě Lhotka.

Pronájem chaty v lokalitě Morávka - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa Morávka 2 - Morávka, skvělá dovolená s pobytem v místě Morávka.

Pronájem chaty v lokalitě Valašská Polanka - Vsetín. Ubytování v chatě - Chalupa U Vrchovských - Valašská Polanka, skvělá dovolená s pobytem v místě Valašská Polanka.

Pronájem chaty v lokalitě Valašské Meziříčí - Vsetín. Ubytování v chatě - Chata Podlesí-Brňov - Valašské Meziříčí, skvělá dovolená s pobytem v místě Valašské Meziříčí.

Pronájem chaty v lokalitě Prostřední Bečva - Vsetín. Ubytování v chatě - Chata U Bečvy - Prostřední Bečva, skvělá dovolená s pobytem v místě Prostřední Bečva.

Pronájem chaty v lokalitě Valašské Meziříčí - Vsetín. Ubytování v chatě - Chata Podlesí - Valašské Meziříčí, skvělá dovolená s pobytem v místě Valašské Meziříčí.

Pronájem chaty v lokalitě Trojanovice - Nový Jičín. Ubytování v chatě - Chalupa Na dolině - Trojanovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Trojanovice.

Pronájem chaty v lokalitě Velké Karlovice - Vsetín. Ubytování v chatě - Chalupa U Potůčka - Velké Karlovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Velké Karlovice.

Pronájem chaty v lokalitě Hutisko-Solanec - Vsetín. Ubytování v chatě - Chalupa U Sovy - Hutisko-Solanec, skvělá dovolená s pobytem v místě Hutisko-Solanec.

Pronájem chaty v lokalitě Velké Karlovice - Vsetín. Ubytování v chatě - Chalupa U Kapličky - Velké Karlovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Velké Karlovice.

Pronájem chaty v lokalitě Třinec - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chata Útulna Tyra - Třinec, skvělá dovolená s pobytem v místě Třinec.