Český ráj

Pronajměte si v srdci Čech – v Českém ráji svojí chatu nebo chalupu na dovolenou. Krásné pobyty s rodinou nebo přáteli naleznete v přehledu chat a chalup, které si můžete pronajmout a můžete tak vyrazit na turistiku, za výlety.

Rezervace pobytů v chatě nebo chalupě v Českém ráji

Využijte svátky nebo prázdniny k pobytům s dětmi v přírodě Českého ráje. Můžete vyrazit do přírody a ubytovat se v jedné z chat k pronájmu. Některé chaty a chalupy nabízejí pobyty i pro vaše domácí mazlíčky.

Rezervujte si chalupu na zimní i letní dovolenou nebo přes vánoční svátky či Silvestr.

 

Pronájem chaty v lokalitě Libštát - Semily. Ubytování v chatě - Chalupa U řeky Olešky - Libštát, skvělá dovolená s pobytem v místě Libštát.

Pronájem chaty v lokalitě Radimovice - Liberec. Ubytování v chatě - Chata Renata - Radimovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Radimovice.

Pronájem chaty v lokalitě Branžež - Mladá Boleslav. Ubytování v chatě - Chalupa Na pohodu - Branžež, skvělá dovolená s pobytem v místě Branžež.

Pronájem chaty v lokalitě Koberovy - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Hamštejn - Koberovy, skvělá dovolená s pobytem v místě Koberovy.

Pronájem chaty v lokalitě Malá Skála - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chata Skála - Malá Skála, skvělá dovolená s pobytem v místě Malá Skála.

Pronájem chaty v lokalitě Jinolice - Jičín. Ubytování v chatě - Chata Jinolice - Jinolice, skvělá dovolená s pobytem v místě Jinolice.

Pronájem chaty v lokalitě Loukovec - Mladá Boleslav. Ubytování v chatě - Chata U Jizery I - Loukovec, skvělá dovolená s pobytem v místě Loukovec.

Pronájem chaty v lokalitě Mladějov - Jičín. Ubytování v chatě - Chalupa Pod Doubkem - Mladějov, skvělá dovolená s pobytem v místě Mladějov.

Pronájem chaty v lokalitě Radostná pod Kozákovem - Semily. Ubytování v chatě - Chata Kozákov - Radostná pod Kozákovem, skvělá dovolená s pobytem v místě Radostná pod Kozákovem.

Pronájem chaty v lokalitě Sedliště - Jičín. Ubytování v chatě - Chata Xa-Inu - Sedliště, skvělá dovolená s pobytem v místě Sedliště.

Pronájem chaty v lokalitě Loukovec - Mladá Boleslav. Ubytování v chatě - Chalupa Pod strání - Loukovec, skvělá dovolená s pobytem v místě Loukovec.

Pronájem chaty v lokalitě Nová Paka - Jičín. Ubytování v chatě - Chalupa Jana - Nová Paka, skvělá dovolená s pobytem v místě Nová Paka.