Jeseníky

Zobrazuji 1–24 z 44 chat

Vyberte si v Jeseníkách svojí chatu nebo chalupu na dovolenou k pronájmu. Krásné pobyty s rodinou nebo přáteli naleznete v přehledu chat a chalup,k teré si můžete pronajmout.

Rezervace pobytů v chatě nebo chalupě

Využijte svátky nebo prázdniny k pobytům s dětmi. Můžete vyrazit do přírody Jeseníků a ubytovat se v jedné z chat k pronájmu. Některé chaty a chalupy nabízejí pobyty i pro vaše domácí mazlíčky.

Rezervujte si svůj pobyt co nejdříve, protože v případě pronájmů chalup v Jeseníkách platí, že kdo dřív rezervuje ten na chalupu jede:)

Pronájem chaty v lokalitě Ostružná - Jeseník. Ubytování v chatě - Chalupa RAMZOVÁ - Ostružná, skvělá dovolená s pobytem v místě Ostružná.

Pronájem chaty v lokalitě Jindřichov - Šumperk. Ubytování v chatě - Chalupa Alena - Jindřichov, skvělá dovolená s pobytem v místě Jindřichov.

Pronájem chaty v lokalitě Velká Štáhle - Bruntál. Ubytování v chatě - Chalupa U řeky - Velká Štáhle, skvělá dovolená s pobytem v místě Velká Štáhle.

Pronájem chaty v lokalitě Ludvíkov - Bruntál. Ubytování v chatě - Chalupa Stoklaska - Ludvíkov, skvělá dovolená s pobytem v místě Ludvíkov.

Pronájem chaty v lokalitě Rohle - Šumperk. Ubytování v chatě - Chalupa Nedvězí - Rohle, skvělá dovolená s pobytem v místě Rohle.

Pronájem chaty v lokalitě Sobotín - Šumperk. Ubytování v chatě - Chalupa Pod Skřítkem - Sobotín, skvělá dovolená s pobytem v místě Sobotín.

Pronájem chaty v lokalitě Vikantice - Šumperk. Ubytování v chatě - Chalupa Pod Lipou - Vikantice, skvělá dovolená s pobytem v místě Vikantice.

Pronájem chaty v lokalitě Malá Štáhle - Bruntál. Ubytování v chatě - Chata Pod lesem - Malá Štáhle, skvělá dovolená s pobytem v místě Malá Štáhle.

Pronájem chaty v lokalitě Malá Morávka - Bruntál. Ubytování v chatě - Chata Smrková - Malá Morávka, skvělá dovolená s pobytem v místě Malá Morávka.

Pronájem chaty v lokalitě Holčovice - Bruntál. Ubytování v chatě - Chalupa Huskyho rivera - Holčovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Holčovice.

Pronájem chaty v lokalitě Zábřeh - Šumperk. Ubytování v chatě - Chata Martinka - Zábřeh, skvělá dovolená s pobytem v místě Zábřeh.

Pronájem chaty v lokalitě Roudno - Bruntál. Ubytování v chatě - Chata Max - Roudno, skvělá dovolená s pobytem v místě Roudno.

Pronájem chaty v lokalitě Holčovice - Bruntál. Ubytování v chatě - Chata Srub KOMORA - Holčovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Holčovice.

Pronájem chaty v lokalitě Suchá Rudná - Bruntál. Ubytování v chatě - Chata Sýkorova - Suchá Rudná, skvělá dovolená s pobytem v místě Suchá Rudná.

Pronájem chaty v lokalitě Loučná nad Desnou - Šumperk. Ubytování v chatě - Chalupa Ludmila - Loučná nad Desnou, skvělá dovolená s pobytem v místě Loučná nad Desnou.

Pronájem chaty v lokalitě Světlá Hora - Bruntál. Ubytování v chatě - Chalupa Šegi - Světlá Hora, skvělá dovolená s pobytem v místě Světlá Hora.

Pronájem chaty v lokalitě Bělá pod Pradědem - Jeseník. Ubytování v chatě - Chalupa Horská chaloupka Bělá pod Pradědem - Bělá pod Pradědem, skvělá dovolená s pobytem v místě Bělá pod Pradědem.

Pronájem chaty v lokalitě Andělská Hora - Bruntál. Ubytování v chatě - Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora, skvělá dovolená s pobytem v místě Andělská Hora.

Pronájem chaty v lokalitě Loučná nad Desnou - Šumperk. Ubytování v chatě - Chalupa Loučná - Loučná nad Desnou, skvělá dovolená s pobytem v místě Loučná nad Desnou.

Pronájem chaty v lokalitě Loučná nad Desnou - Šumperk. Ubytování v chatě - Chalupa Roubenka Jeseníky - Loučná nad Desnou, skvělá dovolená s pobytem v místě Loučná nad Desnou.

Pronájem chaty v lokalitě Břidličná - Bruntál. Ubytování v chatě - Chalupa Albrechtice - Břidličná, skvělá dovolená s pobytem v místě Břidličná.

Pronájem chaty v lokalitě Zábřeh - Šumperk. Ubytování v chatě - Chata Adriana - Zábřeh, skvělá dovolená s pobytem v místě Zábřeh.

Pronájem chaty v lokalitě Jindřichov - Šumperk. Ubytování v chatě - Chalupa U Jelena - Jindřichov, skvělá dovolená s pobytem v místě Jindřichov.

Pronájem chaty v lokalitě Huzová - Olomouc. Ubytování v chatě - Chalupa Pod Jesenickým smrkem - Huzová, skvělá dovolená s pobytem v místě Huzová.