Jizerské hory

Pronajměte si v Jizerských horách svojí chatu nebo chalupu na dovolenou. Krásné pobyty s rodinou nebo přáteli naleznete v přehledu chat a chalup,k teré si můžete pronajmout a můžete tak vyrazit na turistiku, za výlety.

Rezervace pobytů v chatě nebo chalupě v Jizerských horách

Využijte svátky nebo prázdniny k pobytům s dětmi v přírodě Jizerek. Můžete vyrazit do přírody Jizerských hor i Krkonoš a ubytovat se v jedné z chat k pronájmu. Některé chaty a chalupy nabízejí pobyty i pro vaše domácí mazlíčky.

Rezervujte si chalupu na zimní i letní dovolenou nebo přes vánoční svátky či Silvestr. Takový Silvestr na horách v Jizerských horách má své jedinečné kouzlo. Zvlášt pokud ho strávíte v krásné dřevěné chalupě s přáteli nebo rodinou.

Rezervujte si svůj pobyt v Jizerkách co nejdříve, protože v případě pronájmů chalup v Jizerských horách platí, že kdo dřív rezervuje ten na chalupu jede:)

Pronájem chaty v lokalitě Bedřichov - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Bedřichov - Bedřichov, skvělá dovolená s pobytem v místě Bedřichov.

Pronájem chaty v lokalitě Plavy - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Plavy - Plavy, skvělá dovolená s pobytem v místě Plavy.

Pronájem chaty v lokalitě Josefův Důl - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chata V zátiší - Josefův Důl, skvělá dovolená s pobytem v místě Josefův Důl.

Pronájem chaty v lokalitě Kořenov - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Raškovka - Kořenov, skvělá dovolená s pobytem v místě Kořenov.

Pronájem chaty v lokalitě Kořenov - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Kořenov - Kořenov, skvělá dovolená s pobytem v místě Kořenov.

Pronájem chaty v lokalitě Bedřichov - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Barbara - Bedřichov, skvělá dovolená s pobytem v místě Bedřichov.

Pronájem chaty v lokalitě Světlá pod Ještědem - Liberec. Ubytování v chatě - Chalupa 33 - Světlá pod Ještědem, skvělá dovolená s pobytem v místě Světlá pod Ještědem.

Pronájem chaty v lokalitě Osečná - Liberec. Ubytování v chatě - Chalupa Zábrdí - Osečná, skvělá dovolená s pobytem v místě Osečná.

Pronájem chaty v lokalitě Osečná - Liberec. Ubytování v chatě - Chata Chrastná - Osečná, skvělá dovolená s pobytem v místě Osečná.

Pronájem chaty v lokalitě Bedřichov - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Sauna chata BedRich - Bedřichov, skvělá dovolená s pobytem v místě Bedřichov.

Pronájem chaty v lokalitě Zlatá Olešnice - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Žofinka - Zlatá Olešnice, skvělá dovolená s pobytem v místě Zlatá Olešnice.

Pronájem chaty v lokalitě Lučany nad Nisou - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chata Sedmidomí - Lučany nad Nisou, skvělá dovolená s pobytem v místě Lučany nad Nisou.

Pronájem chaty v lokalitě Smržovka - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Smržovka - Smržovka, skvělá dovolená s pobytem v místě Smržovka.

Pronájem chaty v lokalitě Smržovka - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chata U Špičáku - Smržovka, skvělá dovolená s pobytem v místě Smržovka.

Pronájem chaty v lokalitě Josefův Důl - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa U Potoka - Josefův Důl, skvělá dovolená s pobytem v místě Josefův Důl.

Pronájem chaty v lokalitě Bedřichov - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chata Ondrášek - Bedřichov, skvělá dovolená s pobytem v místě Bedřichov.

Pronájem chaty v lokalitě Bulovka - Liberec. Ubytování v chatě - Chalupa Dolní Oldřiš - Bulovka, skvělá dovolená s pobytem v místě Bulovka.

Pronájem chaty v lokalitě Desná - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa - Desná, skvělá dovolená s pobytem v místě Desná.

Pronájem chaty v lokalitě Janov nad Nisou - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Severka - Janov nad Nisou, skvělá dovolená s pobytem v místě Janov nad Nisou.

Pronájem chaty v lokalitě Kořenov - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chalupa Buchtovna - Kořenov, skvělá dovolená s pobytem v místě Kořenov.

Pronájem chaty v lokalitě Bedřichov - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chata Jasněnka - Bedřichov, skvělá dovolená s pobytem v místě Bedřichov.

Pronájem chaty v lokalitě Jablonec nad Nisou - Jablonec nad Nisou. Ubytování v chatě - Chata U Hráze - Jablonec nad Nisou, skvělá dovolená s pobytem v místě Jablonec nad Nisou.