Krkonoše

Zobrazuji 1–24 z 34 chat

Pronajmout si v Krkonoších svojí chatu nebo chalupu na dovolenou je snem každého druhého z nás. Krásné pobyty s rodinou nebo přáteli naleznete v přehledu chat a chalup, které si můžete pronajmout během pár minut a to přímo od majitelů.

Rezervace pobytů v chatě nebo chalupě v Krkonoších

Využijte svátky nebo prázdniny k pobytům s dětmi. Můžete vyrazit do přírody Krkonoš a ubytovat se v jedné z chat k pronájmu. Můžete se věnovat pěší turistice nebo cyklotoulkám a mít zařízený spánek v jedné z těchto malebných chat a chalup. Některé chaty a chalupy nabízejí pobyty i pro vaše domácí mazlíčky.

Rezervujte si svůj pobyt co nejdříve, protože v případě pronájmů chat v Krkonoších platí, že kdo dřív rezervuje ten na chalupu jede:)

Pronájem chaty v lokalitě Harrachov - Semily. Ubytování v chatě - Chalupa Harrachov - Harrachov, skvělá dovolená s pobytem v místě Harrachov.

Pronájem chaty v lokalitě Pec pod Sněžkou - Trutnov. Ubytování v chatě - Chalupa U Hančilů - Pec pod Sněžkou, skvělá dovolená s pobytem v místě Pec pod Sněžkou.

Pronájem chaty v lokalitě Černý Důl - Trutnov. Ubytování v chatě - Chalupa Čistá 76 - Černý Důl, skvělá dovolená s pobytem v místě Černý Důl.

Pronájem chaty v lokalitě Rokytnice nad Jizerou - Semily. Ubytování v chatě - Chalupa V Tajchách - Rokytnice nad Jizerou, skvělá dovolená s pobytem v místě Rokytnice nad Jizerou.

Pronájem chaty v lokalitě Víchová nad Jizerou - Semily. Ubytování v chatě - Chalupa Na Koutě - Víchová nad Jizerou, skvělá dovolená s pobytem v místě Víchová nad Jizerou.

Pronájem chaty v lokalitě Jablonec nad Jizerou - Semily. Ubytování v chatě - Chata Domek Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou, skvělá dovolená s pobytem v místě Jablonec nad Jizerou.

Pronájem chaty v lokalitě Jestřabí v Krkonoších - Semily. Ubytování v chatě - Chalupa 47 - Jestřabí v Krkonoších, skvělá dovolená s pobytem v místě Jestřabí v Krkonoších.

Pronájem chaty v lokalitě Benecko - Semily. Ubytování v chatě - Chalupa Sněženka - Benecko, skvělá dovolená s pobytem v místě Benecko.

Pronájem chaty v lokalitě Rokytnice nad Jizerou - Semily. Ubytování v chatě - Chata Alice - Rokytnice nad Jizerou, skvělá dovolená s pobytem v místě Rokytnice nad Jizerou.

Pronájem chaty v lokalitě Malá Úpa - Trutnov. Ubytování v chatě - Chalupa Naproti Sněžce - Malá Úpa, skvělá dovolená s pobytem v místě Malá Úpa.

Pronájem chaty v lokalitě Rokytnice nad Jizerou - Semily. Ubytování v chatě - Chata Říp I - Rokytnice nad Jizerou, skvělá dovolená s pobytem v místě Rokytnice nad Jizerou.

Pronájem chaty v lokalitě Vrchlabí - Trutnov. Ubytování v chatě - Chalupa Máca - Vrchlabí, skvělá dovolená s pobytem v místě Vrchlabí.

Pronájem chaty v lokalitě Harrachov - Semily. Ubytování v chatě - Chata Penzion Union Harrachov - Harrachov, skvělá dovolená s pobytem v místě Harrachov.

Pronájem chaty v lokalitě Rokytnice nad Jizerou - Semily. Ubytování v chatě - Chalupa Františkov - Rokytnice nad Jizerou, skvělá dovolená s pobytem v místě Rokytnice nad Jizerou.

Pronájem chaty v lokalitě Rudník - Trutnov. Ubytování v chatě - Chalupa Krkonoše J T - Rudník, skvělá dovolená s pobytem v místě Rudník.

Pronájem chaty v lokalitě Jablonec nad Jizerou - Semily. Ubytování v chatě - Chalupa Ametyst - Jablonec nad Jizerou, skvělá dovolená s pobytem v místě Jablonec nad Jizerou.

Pronájem chaty v lokalitě Lánov - Trutnov. Ubytování v chatě - Chalupa Horní Lánov - Lánov, skvělá dovolená s pobytem v místě Lánov.

Pronájem chaty v lokalitě Benecko - Semily. Ubytování v chatě - Chata Pod kapličkou - Benecko, skvělá dovolená s pobytem v místě Benecko.

Pronájem chaty v lokalitě Bernartice - Trutnov. Ubytování v chatě - Chalupa Pod Lípou - Bernartice, skvělá dovolená s pobytem v místě Bernartice.

Pronájem chaty v lokalitě Dolní Dvůr - Trutnov. Ubytování v chatě - Chalupa Baronova bouda - Dolní Dvůr, skvělá dovolená s pobytem v místě Dolní Dvůr.

Pronájem chaty v lokalitě Rokytnice nad Jizerou - Semily. Ubytování v chatě - Chata Pohoda - Rokytnice nad Jizerou, skvělá dovolená s pobytem v místě Rokytnice nad Jizerou.

Pronájem chaty v lokalitě Vrchlabí - Trutnov. Ubytování v chatě - Chata Vrchlabí - Vrchlabí, skvělá dovolená s pobytem v místě Vrchlabí.

Pronájem chaty v lokalitě Pec pod Sněžkou - Trutnov. Ubytování v chatě - Chata Aurora - Pec pod Sněžkou, skvělá dovolená s pobytem v místě Pec pod Sněžkou.

Pronájem chaty v lokalitě Strážné - Trutnov. Ubytování v chatě - Chata Jawa - Strážné, skvělá dovolená s pobytem v místě Strážné.