Pronájem chaty v lokalitě Kozlovice - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa U Ivánků č2 - Kozlovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Kozlovice.

Pronájem chaty v lokalitě Dolní Lomná - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chata Lomná - Dolní Lomná, skvělá dovolená s pobytem v místě Dolní Lomná.

Pronájem chaty v lokalitě Staré Hamry - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa Na Hamrech - Staré Hamry, skvělá dovolená s pobytem v místě Staré Hamry.

Pronájem chaty v lokalitě Vyšní Lhoty - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa Pro Prašivou - Vyšní Lhoty, skvělá dovolená s pobytem v místě Vyšní Lhoty.

Pronájem chaty v lokalitě Lhotka - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chata Za Lhotkou č1 - Lhotka, skvělá dovolená s pobytem v místě Lhotka.

Pronájem chaty v lokalitě Morávka - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa Morávka 2 - Morávka, skvělá dovolená s pobytem v místě Morávka.

Pronájem chaty v lokalitě Morávka - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa Morávka 1 - Morávka, skvělá dovolená s pobytem v místě Morávka.

Pronájem chaty v lokalitě Malenovice - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa Orlí hnízdo - Malenovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Malenovice.

Pronájem chaty v lokalitě Čeladná - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chata Mladé buky - Čeladná, skvělá dovolená s pobytem v místě Čeladná.

Pronájem chaty v lokalitě Pstruží - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chata Vlčí doupě - Pstruží, skvělá dovolená s pobytem v místě Pstruží.

Pronájem chaty v lokalitě Třinec - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chata Útulna Tyra - Třinec, skvělá dovolená s pobytem v místě Třinec.

Pronájem chaty v lokalitě Vyšní Lhoty - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chalupa - Vyšní Lhoty, skvělá dovolená s pobytem v místě Vyšní Lhoty.

Pronájem chaty v lokalitě Kozlovice - Frýdek-Místek. Ubytování v chatě - Chata U taty - Kozlovice, skvělá dovolená s pobytem v místě Kozlovice.